Закупка сантехніки та запірної арматури для ГК Глобино

Plumbing equipment
24514
Purchase Round: 1 ( Тендер (RFX) )
Organizer:
Globino
Customer:
Глобинский свинокомплекс
Acceptance of proposals: 

23.06.2022 13:00
24.06.2022 13:00
Bidding is closed
00
:
00
:
00
days.
hour.
min.
Шановні партнери!
ГК "Глобино" запрошує Вас взяти участь у тендері на Закупівлю "Сантехники, Запорной и трубопроводной арматуры".

Перший тур тендеру (RFX) є збором комерційних пропозицій. Остаточне рішення буде прийнято після аналізу пропозицій та проведення другого туру (Редукціону).

З питань організації тендера звертатися до організатора торгів - authorize to view.Валерійович за телефономauthorize to view.або на електронну адресу - 	authorize to view.В рамках тендеру можливо надання пропозицій що до аналогів товару.

Умови участі в тендері:
1. Укладання договору постачання на протязі 4-5 днів.
2. Ціни вказувать з ПДВ та доставкою за одиницю товару.
3. Умови оплати: відстрочка платежу згідно договору.
4. Поставка товару: до 5 днів.
5. Доставка товару з адміністративних районів, в яких були зареєстровані спалахи карантинних вірусів, заборонена (зони карантину вказані на сайті http: asf.vet.ua/index.php/asfinukraine).

Місце доставки:

Доставка товару на ТОВ "Глобинського м'ясокомбінату" проводитися на склад Глобинського м'ясокомбінату за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Володимирська (К.Маркса) -228 .
Доставка товару на ТОВ НВП "Глобинський свинокомплекс" проводитися на склад Глобинського свинокомплексу за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Бубнарівська 111 .
Доставка товару на ТОВ "Глобино Агро" проводитися на склад Глобино Агро за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Бубнарівська 111 .
Доставка товару на ТОВ "Глобинський маслосирзавод" проводитися на склад Нової пошти за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Виноградна 3А .
Доставка товару на ТОВ НВП "Глобинський м'ясомолочний комплекс" проводитися на склад Нової пошти за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Виноградна 3А .

6. Доставка за кошти продавця.

З питань доставки, документації ТОВ "Глобинського м'ясокомбінату" звертатись до Стеценко Іванauthorize to view.або на електронну адресу - authorize to view.З питань доставки, документації ТОВ "Глобинського свинокомплексу" звертатись до Данко Анниauthorize to view.або на електронну адресу - authorize to view.З питань доставки, документації ТОВ "Глобино Агро" звертатись до Крутько Антон authorize to view.або на електронну адресу - authorize to view.З питань доставки, документації ТОВ "Глобинський маслосирзавод" звертатись до Зінченко Оленаauthorize to view.або на електронну адресу - authorize to view.7. Компанія переможець зобов'язується надавати разом з товаром всі супровідні документи - рахунок, видаткова
накладна, та гарантійний документ.
8. Компанія залишає за собою право вибору переможця торгів не по оптимальній вартості, а на підставі
комплексної оцінки пропозицій.

З питань технічної підтримки звертатися на електронну адресу - authorize to view.або за номером телефонаauthorize to view.Шановні партнери.
Якщо при проведенні тендеру - у Вас виникли питання чи пропозиції щодо його проведення, прошу у письмовому вигляді зазначати таку інформацію на електронну адресу authorize to view.
Qualifying
 • Cпецифікація (опис товару)
 • Виробник
Financial
 • Ціна з ПДВ та доставкою
Technical
 • Срок поставки, рабочих дней

Specification
Name Unit Quantity

Main contact:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Main contact:

To view contact information you need to Sign in or Join