Опубліковано: 29.06.22 10:09
Категорії номенклатури за CPV: 24400000-8: Добрива та сполуки азоту
Регіон: Вся Україна
Опис:
Комплекс містить 20г чистого цинку (EDTA), NPK, сірку, магній, мікроелементи та посилений комплексом з 17 амінокислот.

ЦИНК БАЛАНС NPK13.25.9+S5,4+Mg1,5+Mn0,156+Cu0,15+Fe0,156+Zn2%+17AMK

Завдяки насиченому складу рослини отримують збалансоване живлення, а амінокислоти регулюють фізіологічні процеси та активізують роботу листового апарату, попереджують стресові фактори, або знімають їх наслідки.
Добриво повністю розчиняється у воді, без осаду, призначене для листових обробок.

- Цинк у ЦИНК BALANCE необхідний для функціонування основних ферментативних систем: синтез нуклеїнової кислоти, білковий метаболізм, метаболізм ауксинів, синтез вітамінів.
- Азот у ЦИНК BALANCE головний структурний елемент органічної речовини, у тому числі білків, які транспортують мікроелементи.
- Фосфор у ЦИНК BALANCE покращує ріст та розвиток рослини на початкових фазах, особливо при дефіциті цього елемента.
- Магній у ЦИНК BALANCE є складовою хлорофілу. Приймає учать в обміні азоту, фосфору та синтезі білків.
- Сірка у ЦИНК BALANCE в поєднанні з азотом покращує накопичення білку та стійкість рослин до захворювань, впливає на утворення хлорофілу, сприяє розвитку кореневої системи та бульбочкових бактерій, входить складу амінокислот цистеїну і метіоніну, які відіграють значну роль в обміні речовин.
- Амінокислоти у ЦИНК BALANCE попереджують стресові фактори, регулюють фізіологічні процеси та активізують роботу листового апарату.
- Мікроелементи у ЦИНК BALANCE Марганець приймає учать в процесі фотосинтезу, білковому та вуглеводному метаболізмах. Мідь активує вуглеводний та білковий обміни, покращує засвоєння азоту. Залізо покращує утворення хлорофілу, фотосинтез та синтез білків.
Загальні норми внесення:
ZINC BALANCE – 1,5-3 кг/га
Зв'яжіться з автором оголошення