Закупка обладнання - Эндоскоп промышленный с экраном Inskam P40 Dual Камера 5.5мм для потреб Глобинського МК

Промислова техніка
23100
Закупівля Тур: 1 ( Тендер (RFX) )
Організатор:
Глобино
Замовник:
Глобинский мясокомбинат
Прийом пропозицій: 

25.11.2021 09:30
29.11.2021 15:00
Завершено прийом пропозицій
00
:
00
:
00
дн.
год.
хв.
Шановні партнери!

ГК "Глобино" запрошує Вас взяти участь у тендері на Закупівлю "Запчасти на производственное оборудование(Прочее)".
Перший тур тендеру (RFX) є збором комерційних пропозицій. Остаточне рішення буде прийнято після аналізу пропозицій та проведення другого туру (Редукціону).
З питань організації тендера звертатися до організатора торгів – authorize to view.Анни Володимирівни за телефономauthorize to view.або за електронною адресо. – authorize to view.В рамках тендеру можливо надання пропозицій щодо аналогів товару.

Умови участі в тендері:
1. Укладання договору постачання на протязі 4-5 днів.
2. Ціни вказувать з ПДВ та доставкою за одиницю товару.
3. Умови оплати: відстрочка платежу згідно договору.
4. Поставка товару: до 5 днів.
5. Доставка товару з адміністративних районів, в яких були зареєстровані спалахи карантинних вірусів, заборонена (зони карантину вказані на сайті http: asf.vet.ua/index.php/asfinukraine).
Місце доставки:
- Доставка товару на ТОВ "Глобинського м'ясокомбінату" проводитися на склад Глобинського м'ясокомбінату за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Володимирська (К.Маркса) -228 .
- Доставка товару на ТОВ НВП "Глобинський свинокомплекс" проводитися на склад Глобинського свинокомплексу за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Бубнарівська 111 .
- Доставка товару на ТОВ "Глобино Агро" проводитися на склад Глобино Агро за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Бубнарівська 111 .
- Доставка товару на ТОВ "Глобинський маслосирзавод" проводитися на склад Нової пошти за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Виноградна 3А .
- Доставка товару на ТОВ НВП "Глобинський м'ясомолочний комплекс" проводитися на склад Нової пошти за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Виноградна 3А .
6. Доставка за кошти продавця.

З питань доставки, документації ТОВ "Глобинського м'ясокомбінату" звертатись до Калмикової Олени      authorize to view.або на електронну адресу authorize to view.З питань доставки, документації ТОВ "Глобинського свинокомплексу" звертатись до Васільєва Олександра authorize to view.або на електронну адресу - authorize to view.З питань доставки, документації ТОВ "Глобино Агро" звертатись до Крутько Антона authorize to view.або на електронну адресу – authorize to view.З питань доставки, документації ТОВ "Глобинський маслосирзавод" звертатись до Зінченко Олени authorize to view.або на електронну адресу 
7. Компанія переможець зобов'язується надавати разом з товаром всі супровідні документи - рахунок, видаткова накладна та гарантійний документ.
8. Компанія залишає за собою право вибору переможця торгів не по оптимальній вартості, а на підставі
комплексної оцінки пропозицій.

З питань технічної підтримки звертатися на електронну адресу - authorize to view.або за номером телефонаauthorize to view.
Кваліфікаційні
 • Виробник, артикул
Фінансові
 • Ціна з ПДВ та доставкою
Технічні
 • Срок поставки, рабочих дней

Перелік позицій
Назва позиції Од. вим. Кількість

Контактна особа:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Контактна особа:

Для перегляду контактних даних необхідно Авторизуватися або Зареєструватися