Підтримка для Системи зберігання даних (СЗД)

Комп’ютерне обладнання та приладдя
33459
Закупівля Тур: 1 ( Аукціон/Редукціон )
Організатор:
Kernel
Замовник:
Управляющая компания
Прийом пропозицій: 

24.11.2021 10:45
03.12.2021 18:05
Завершено прийом пропозицій
00
:
00
:
00
дн.
год.
хв.
Шановні партнери!

Компанія «КЕРНЕЛ» пропонує вам прийняти участь в тендері, оголошеному в зв`язку з необхідністю закупівлі підтримки для Системи зберігання даних (СЗД).
Умови тендеру:

1. Тендер проводиться у форматі онлайн-торгів (редукціону).
2. Ставки необхідно подавати у валюті USD.
3. В договорі з переможцем тендеру буде зафіксована ціна в гривні по курсу НБУ USD/UAH (згідно сайту www.bank.gov.ua) на дату подачі пропозиції в тендерній системі.
В договорі вказується перерахунок вартості в гривні при зміні курсу валюти на дату поставки більше ніж на +/- 5% від курсу на дату підписання контракту.
4. Після завершення редукціону всі учасники тендеру повинні підтвердити свої ставки шляхом надсилання скан-копій комерційних пропозицій на офіційному бланку підприємства з підписом директора на електронну пошту: authorize to view.Організаційні та консультаційні питання по тендеру можете адресувати адміністратору тендеру:  Віталій Зима, authorize to view.Технічні питання по предмету закупівлі можете направляти системному адміністратору Івану Гнатюку, authorize to view.З питаннь, що стосуються реєстрації в тендерній системі, а також з технічними питаннями щодо роботи тендерної системи та проблемами у її функціонуванні, просимо звертатись до технічної підтримки тендерної системи: тел.authorize to view.e-mail: authorize to view.Просимо звернути вашу увагу на те, що тендерна система оптимізована для роботи з браузером Google Chrome на ОС Windows. Коректна робота тендерної системи в інших браузерах та інших операційних системах не гарантується.

З повагою та надією на взаємовигідну співпрацю,
Віталій Зима
Кваліфікаційні
  • Робота по договору Замовника (в прикріплених файлах тендеру)
  • Можливість підписання документів через систему електронного документообігу Документ.Онлайн (https://document.online)
Фінансові
  • Ціна в USD без ПДВ за 1 шт.
  • Умови оплати
  • Баланс (форма №1) + звіт про фінансові результати (форма №2)

Перелік документів тендеру:
Назва документу
Перелік позицій
Назва позиції Од. вим. Кількість

Контактна особа:

Контактна особа: