Тендер на модернізацію автомобільних ваг для ПРАТ "ПОЕЗ - КЕРНЕЛ ГРУП"

Промислова техніка
32192
Закупівля Тур: 1 ( Тендер (RFX) )
Організатор:
Kernel
Замовник:
Дивизион Производственных Активов
Прийом пропозицій: 

22.09.2021 10:00
19.10.2021 14:00
До закінчення прийому пропозицій:
03
:
14
:
11
дн.
год.
хв.
Шановні партнери! 

ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД - КЕРНЕЛ ГРУП» пропонує Вам взяти участь в тендері, оголошеному в зв'язку з необхідністю Компанії у виборі підрядної організації для виконання робіт з виготовлення та встановлення ваг автомобільних у кількості на виробничій території ПРАТ «ПОЕЗ - КЕРНЕЛ ГРУП» за адресою: 36007 м Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 17.

Підряднику необхідно надати комерційну пропозицію на повний комплекс робіт з демонтажу автомобільних ваг «АВК Булат 60 т», виготовлення та встановлення на місці демонтованих автомобільних ваг, а саме: проектування, виготовлення, виконання демонтажних, будівельних та монтажних робіт, доставки, оформлення всіх необхідних документів, а також введення в експлуатацію ваг з найбільшою границею зважування Мах 80 т, довжиною 20 м, та шириною 3 м для ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД – КЕРНЕЛ ГРУП».

Перелік додатків до Тендерного завдання:
1. Шаблон договору підряду
2. Додаток до договору підряду - Необхідний мінімум заходів з безпеки праці.
3. Перелік документів для укладання договору підряду та виконання робіт на території підприємства.

Для участі в тендері необхідно надати комерційну пропозицію і календарний графік виконання робіт з точкою відліку 02.12.21 р. (Скан-копію з підписом і печаткою). У комерційну пропозицію необхідно внести описову частину та таблицю «розрахунок вартості послуг»

В описовій частині необхідно підтвердити свою згоду, на укладення договору в редакції Замовника.

Всі витрати, пов'язані з транспортом, проживанням, харчуванням, (окремими виїздами) відрядженням, повинні бути включені у вартість послуг.
Вимоги до найменування ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:
Контрагент (найменування) _КП Тендер ХХХ Тур 1;
Контрагент (найменування) _Смета_Тендер ХХХ _Тур 1
Контрагент (найменування) _Сертіфікат ліцензії;
Контрагент (найменування) _ФО 1 квартал 1 півріччя 3 квартал Рік;
Контрагент (найменування) _Референц лист

ВАЖЛИВО:
1. Надавайте з першого разу ретельно заповнену технічну пропозицію, без розрахунку на направлення запиту(ів) з боку Компанії. Пропозиція учасника може бути відхилена без запиту уточнень з боку Компанії. Направлення запиту учасникам закупівлі для уточнення пропозиції є правом, а не обов'язком Замовника.
2. Всі документи подані на тендер повинні бути завірені підписом директора та печаткою підприємства.
3. Документи необхідно подати своєчасно, коректно заповненими.
4. Дані в кошторисах / КП тотожні даними занесеним в АПС.

Вимоги з охорони праці під час проведення проектних робіт на території ПРАТ «ПОЕЗ - КЕРНЕЛ ГРУП»:
Підрядник несе повну відповідальність, встановлену законодавством, за безпечне проведення робіт при дотриманні своїми робітниками і залученими ним субпідрядними організаціями вимог нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт на території Замовника, виконання ними вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки, електричної безпеки, дотримання трудової дисципліни, і правил внутрішнього трудового розпорядку.
Підрядник несе повну відповідальність за технічно справний стан, своєчасну перевірку, огляд використовуваного ним обладнання, машин, механізмів, вантажопідйомної техніки і такелажних засобів (сходи, запобіжні пояси, страхувальні канати і пристрої, будь-які інші засоби і знаряддя праці, інструмент тощо).
Підрядник забезпечує неможливість допуску та доступу до об'єкта робіт сторонніх осіб і осіб, які не пройшли всі необхідні відповідні інструктажі, навчання та перевірку знань з питань охорони праці, не пройшовши необхідного навчання або не мають відповідної кваліфікації, або мають медичні протипоказання для виконання робіт за даними робіт.
Підрядник забезпечує власними силами і засобами систематичне прибирання території Замовника, на якій проводилися дані роботи від усіх відходів, які утворилися в процесі таких робіт.

Уповноважений представник Постачальника для допуску на територію ПРАТ «ПОЕЗ – КЕРНЕЛ ГРУП» повинен мати:
- документ, який засвідчує факт проходження особою рентгенологічного дослідження (флюорографію) не пізніше ніж шість місяців назад та відсутністю в неї виявлених захворювань, зокрема захворювань легень ;
- у зв’язку з ситуацією в країні (Covid 19) – на території Покупця перебувати весь час в одягнутих засобах індивідуального захисту, які прикривають ніс та рот (маски), здійснювати дезінфекцію рук, проходити безконтактне вимірювання температури на контрольно-пропускному пункті ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД – КЕРНЕЛ ГРУП».

Уповноважений представник Постачальника для виконання робіт на території ПРАТ «ПОЕЗ – КЕРНЕЛ ГРУП» повинен мати:
- підтвердження проходження працівниками постачальника навчання з питань охорони праці, а саме посвідчень (протоколів, журналів), або завірені у встановленому законодавством порядку копій відповідно до видів робіт;
- якщо для огляду Товару потрібно піднятися на висоту, то відкритий наряд-допуск на виконання цих робіт с підписом відповідальної особи (прораб).

Для участі в тендері Вам необхідно надати наступні документи:
1. Витяг з ЄДР за 2021 р.
2. Свідоцтво платника ПДВ
3. Фінансову звітність про баланс підприємства за останній звітний період (30.06.2021 р.).
4. Довідка 1ДФ за останній звітний період.

Обов'язковим критерієм участі в тендері є згода працювати за шаблонним договором Компанії у разі перемоги. Відмова від підписання або намагання внести правки в шаблонний договір є підставою для дискваліфікації переможця та перегляду результатів тендеру або поновлення торгів. (шаблони документів див. в прикр. файлах).

При укладанні договору додатково:
1. Копія (витяг) Статуту контрагента, завірена печаткою контрагента. Офіційний документ, виданий державним реєстратором, в якому зазначений реєстраційний код, який свідчить про реєстрацію Статуту (установчого документа) (для Статуту, зареєстрованого після 01.01.2016г.).
2. Довіреність / копія довіреності на підписання документа (у разі, якщо документ підписує уповноважена особа, що діє на підставі довіреності), завірена печаткою контрагента.
3. Копія (витяг) документа контрагента про призначення на посаду уповноваженої особи, яка підписує документ від імені контрагента, завірена печаткою контрагента.
4. Довідку з банку по розрахунковому рахунку.
5. Копію паспорта підписанта, завірена печаткою контрагента.

Всі вищевказані копії повинні бути завірені і надані в паперовому вигляді на етапі узгодження договору.

 У Тендері може взяти участь будь-яка компанія з будь-якої країни за умови, що національне або міжнародне законодавство не забороняє цієї компанії брати участь в торгах. Оцінка тендерних пропозицій на додаток до тендерної ціною буде включати оцінку якісних критеріїв.

Звертаємо Вашу увагу, що на етапі визначення Переможця при розгляді рівнозначних за якістю предметів закупівлі Тендерна Комісія може запропонувати фіналістам Тендера взяти участь в редукціоні - торгах щодо зниження вартості від мінімально запропонованої ціни.

Також інформуємо, що наша Компанія підтримує високий рівень інформованості ринку про проведені закупівлі.

Інформація про тендери відкрита, розсилається по електронній пошті потенційним Підрядникам. Кількість учасників не обмежена.
Учасники тендеру одноразово інформуються про всі зміни в ході Тендера.

Після прийняття рішення про переможця, інформація про результати Тендеру направляється на всіх учасників із зазначенням критеріїв оцінки, за якими переможець тендеру надав найкращі умови, а також назва компанії-переможця.

ВАЖЛИВО: Компанія ПРАТ «ПОЕЗ - КЕРНЕЛ ГРУП» залишає за собою право дискваліфікувати учасника на підставі невиконання запитуваних вимог та умов тендеру.

Контактна особа, до якого можна звертатися з усіх технічних питань:
 Начальник ділянки КВП - Комар Владислав Віталійович.
Тел. моб.authorize to view.; тел. раб.authorize to view.вн. н .: 81-23, їв. пошта: authorize to view.Шановні панове, просимо Вас звернути увагу на те, що даний Запрошення є тільки пропозицією взяти участь в Тендері і не покладає на нас будь-які зобов'язання в зв'язку з її оприлюдненням.

У разі виникнення організаційних питань щодо тендеру, прохання звертатися на ел. адреса authorize to view.У разі виникнення технічних питань з майданчиком (проблем при реєстрації, при подачі пропозиції і т.д.) телефонуйте за тел.authorize to view.або пишіть на ел. пошту: authorize to view.
Кваліфікаційні
 • Термін виконання робіт
 • Наявність навченого персоналу з охорони праці з відповідними непростроченими посвідченнями при виконанні робіт на території нашого підприємства
 • Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (масложирової промисловості
 • Відсоток штрафних санкцій при простроченні виконання робіт (за кожен день прострочення) або неякісному виконанні
 • Баланс + звіт про фінансові результати
 • Надання КП і розрахунку вартості робіт у вигляді кошторису в АВК (формат imd і word)
 • Виконання всього обсягу робіт
 • Трудові ресурси, які на постійній основі плануєте задіяти для виконання робіт (прикласти до календарного плану розкладку залучення основного персоналу, керівного, субпідряду та т. Д., А також штатний розклад)
 • Підтвердити готовність здачі вагового обладнання в лютому 2022 р.
 • Згода працювати за шаблонним Договором ПРАТ "ПОЕЗ - КЕРНЕЛ ГРУП"
 • Наявність дозвільних документів на виконання такого роду робіт (додати документи, згідно переліку в Додатку до договору підряду)
 • Заповнення документу Опитник для Підрядника (09.04.21)
 • Ознайомлення з правилам проведення тендерів та Кодексом постачальника
Фінансові
 • Ціна в грн. без ПДВ
 • Умови оплати
 • Відповідальність Постачальника за договором за день прострочення виконання етапу (зазначено в шаблоні договору)
Технічні
 • Досвід роботи з компанією КЕРНЕЛ
 • Досвід реалізації аналогічних проектів
 • Гарантія на виконані роботи

Перелік документів тендеру:
Назва документу
Перелік позицій
Назва позиції Од. вим. Кількість

Контактна особа:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Контактна особа:

Для перегляду контактних даних необхідно Авторизуватися або Зареєструватися