Закупка Клапан запірний Zetkama арт.234F PN40 T400 DN40

Санітарно-технічне обладнання
24197
Закупівля Тур: 1 ( Аукціон/Редукціон )
Організатор:
Глобино
Замовник:
Глобинский маслосырзавод
Прийом пропозицій: 

12.05.2022 14:00
12.05.2022 14:30
Завершено прийом пропозицій
00
:
00
:
00
дн.
год.
хв.
Шановні партнери!
ГК "Глобино"  запрошує Вас взяти участь у тендері на Закупівлю "Сантехники, Запорной и трубопроводной  арматуры".

Перший тур тендеру (RFX) є збором комерційних пропозицій. Остаточне рішення буде прийнято після аналізу пропозицій та проведення другого туру (Редукціону).

З питань організації тендера звертатися до організатора торгів - Лакіза Надія Володимирівна за телефономauthorize to view.або на електронну адресу - 	authorize to view.В рамках тендеру можливо надання пропозицій що до аналогів товару.

Умови участі в тендері:
1. Укладання договору постачання на протязі 4-5 днів.
2. Ціни вказувать з ПДВ та доставкою за одиницю товару.
3. Умови оплати: відстрочка платежу згідно договору.
4. Поставка товару: до 5 днів.
5. Доставка товару з адміністративних районів, в яких були зареєстровані спалахи карантинних вірусів, заборонена (зони карантину вказані на сайті http: asf.vet.ua/index.php/asfinukraine).

Місце доставки:

Доставка товару на ТОВ "Глобинського м'ясокомбінату" проводитися на склад Глобинського м'ясокомбінату за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Володимирська (К.Маркса) -228 .
Доставка товару на ТОВ НВП "Глобинський  свинокомплекс" проводитися на склад Глобинського свинокомплексу за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Бубнарівська 111 .
Доставка товару на ТОВ "Глобино Агро" проводитися на склад Глобино Агро за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Бубнарівська 111 .
Доставка товару на ТОВ "Глобинський маслосирзавод" проводитися на склад Нової пошти за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Виноградна 3А .
Доставка товару на ТОВ НВП "Глобинський м'ясомолочний комплекс" проводитися на склад Нової пошти за адресою - Полтавська обл., м Глобине, вул. Виноградна 3А .

6. Доставка за кошти продавця.

З питань доставки, документації ТОВ "Глобинського м'ясокомбінату" звертатись до  Стеценко Іванauthorize to view.або на електронну адресу - authorize to view.З питань доставки, документації ТОВ "Глобинського свинокомплексу" звертатись до Данко Анниauthorize to view.або на електронну адресу - authorize to view.З питань доставки, документації ТОВ "Глобино Агро" звертатись до Крутько Антон  authorize to view.або на електронну адресу - authorize to view.З питань доставки, документації ТОВ "Глобинський маслосирзавод" звертатись до Зінченко Оленаauthorize to view.або на електронну адресу - authorize to view.7. Компанія переможець зобов'язується надавати разом з товаром всі супровідні документи - рахунок, видаткова
накладна, та гарантійний документ.
8. Компанія залишає за собою право вибору переможця торгів не по оптимальній вартості, а на підставі
комплексної оцінки пропозицій.

З питань технічної підтримки звертатися на електронну адресу - authorize to view.або за номером телефонаauthorize to view.
Фінансові
  • Ціна з ПДВ та доставкою

Перелік позицій
Назва позиції Од. вим. Кількість

Контактна особа:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Контактна особа:

Для перегляду контактних даних необхідно Авторизуватися або Зареєструватися