Закупівля готових меблів та меблів під замовлення відповідно до дизайн проекту

Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
Регіон: Одеська область
T33230
Закупівля Тур: 1 ( )
Прийом пропозицій: 

19.11.2021 17:45
30.11.2021 12:05
Завершено прийом пропозицій
00
:
00
:
00
дн.
год.
хв.
ТОВ «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини «Тестування та лікування» оголошує тендер на закупівлю готових меблів та меблів під замовлення відповідно до дизайн проекту.
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до учасників: - Суб’єкт підприємницької діяльності за законодавством України (юридична або фізична особа); - Юридична особа, яка є учасником, не внесена до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення; - Юридична особа, яка є учасником,  протягом останніх трьох років не притягувалася до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів); - Юридична особа, яка є учасником, не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів)Форма розрахунків: безготівковий розрахунок, оплата:- 100% оплата після поставки товару та підписання накладної про отримання, або - 50% передоплата і 50% після оплата за тим же принципом, що вище. 
Комерційна пропозиція повинна містити заповнену титульну сторінку згідно вкладеного Додатку №1, та Специфікацію на товар згідно вкладеного Додатку №2, з вказаною ціною кожної позиції та загальну суму пропозиції.Правила оформлення тендерної пропозиції учасника: Учасники мають подавати пропозиції в електронному вигляді на торгову площадку або у письмовому вигляді кур‘єрською поштою за адресою м.Київ, вул.Металістів, 12А, БФ “Фундація АНТИСНІД-Україна”. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника (ФОП), а якщо учасником є юридична особа, то печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність). Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.
Контактна особа: Ярослав Басарабauthorize to view.
Загальні вимоги:
До закупівлі включається товар відповідно до дизайн проекту. Посилання на проект: https://protect-us.mimecast.com/s/SpM5C9rBPDIYL3vnfoVoSS?domain=drive.google.com По кожній окремій позиції меблевої продукції учасник має надати чітку специфікацію. Контактна особа: Ярослав Басараб, 050-384-06-06
  • Ціна з ПДВ з доставкою

Перелік документів тендеру:
Назва документу
Перелік позицій
Назва позиції Од. вим. Кількість

Контактна особа:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Контактна особа:

Для перегляду контактних даних необхідно Авторизуватися або Зареєструватися