Про мережу SALESBOOK:

SALESBOOK – бізнес-мережа, що активно розвивається, кожен учасник якої сприяє збільшенню цінності свого бізнесу та всієї мережі в цілому. Учасники екосистеми легко знаходять один одного та взаємодіють між собою, використовуючи ввесь необхідний функціонал для торгівлі товарами, послугами та роботами, а також з метою обміну інформацією та документами.


Мета створення бізнес-мережі SALESBOOK:

Надати можливість для бізнес-партнерів легко знаходити один одного. Створити еко-середовище для продуктивної взаємодії. Сприяти успіху кожного із учасників задля збільшення прибутку та цінності їхнього бізнесу і всієї мережі в цілому.


Для якого кола користувачів призначена SALESBOOK:

Для будь-якого бізнесу не залежно від його величини та галузевого профілювання. Для компаній, що хочуть вигідно купити чи продати товари, послуги, роботи. Для компаній, що хочуть мати додатковий канал продажу чи отримати додаткові переваги з метою закупівлі.


Можливості SALESBOOK:

Закупівля та продаж 360°. Сучасний функціонал для торгівлі товарами, послугами та роботами, а також з метою обміну інформацією і документами. Різноманітні торгові процедури: тендери, аукціони, продаж, оголошення. Рівноправне партнерство. Бізнес-кола. Безпосередня комунікація з партнерами, постачальниками і замовниками.