Залізничне відвантаження кукурудзи за маршрутом ст. Скороходове - ст. Білгород-Дністровський (4'800 мт) у період 15/05-31/05/2022.

Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
135996
Purchase Round: 2 ( Аукціон/Редукціон )
Organizer:
Astarta
Customer:
ТОВ "АСТАРТА АГРО ТРЕЙД"
Acceptance of proposals: 

13.05.2022 16:45
13.05.2022 17:19
Bidding is closed
00
:
00
:
00
days.
hour.
min.
Інформація про процедуру проведення тендера:
І тур -  до 16:30 13/05/2022
ІІ тур - з 16:45 до 17:15 13/05/2022

Обсяг - 4'800 мт, кукурудзи, партіями по 15 вагонів. Відправка, за маршрутами:
- ст. Скороходове (Скороходівський елеватор (Зерно-Агротрейд)) - ст. Білгород-Дністровський (елеватор Аккерман-Зернопром).

Відвантаження: 15/05/2022 – 31/05/2022
Умови:
1. Ставка визначається за 1 т вантажу з ПДВ
2. Умови оплати: комплексна ставка сплачується Клієнтом протягом 7-ми банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін кожного Акту приймання-передачі наданих послуг;
3. Загальна інформація по тендеру:
- Ставка включає: підсил порожнього вагону на станцію навантаження, станційні збори, залізничний тариф, користування вагоном під операцією навантаження 48 годин, користування вагоном на всьому маршруті слідування, користування вагоном під операціями вивантаження, вартість запірно-пломбувальних пристроїв (ЗПП), присутність представника Експедитора на навантаженні, винагорода Експедитора (плата за надані ним послуги – належне виконання умов Договору), а також інші транспортно-експедиторські послуги, що надаються в рамках виконання Заявки Клієнта;
- Експедитор несе відповідальність за збереження вантажу під час його перевезення, а саме з моменту приймання вантажу до перевезення (завантаження) та до моменту передачі вантажу вантажоодержувачу.
4. Інформація надана в тендері є конфіденційною. Клієнт лишає за собою право не замовляти послуги за тендером, коригувати об’єми по напрямках, понижувати ставки. Перед участю у тендері просимо перевірити актуальність реєстраційних даних та документації, що міститься в особистому кабінеті постачальника. Остаточне рішення про співпрацю приймається тендерним комітетом Агропромхолдингу Астарта-Київ в т.ч усі контрагенти будуть перевірені Службою безпеки Агропромхолдингу).
Здійснення закупівель Агропромхолдингом АСТАРТА-КИЇВ не підпадає під дію Закону України "Про публічні закупівлі", а відбувається на підставі внутрішніх регламентуючих документів.
Financial
  • Ціна в валюті тендеру з ПДВ за од. (аукціон)

Specification
Name Unit Quantity

Main contact:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Main contact:

To view contact information you need to Sign in or Join