Природний газ у ПСГ

Natural gas
3429
Purchase Round: 1 ( Тендер (RFX) )
Organizer:
Continental Farmers Group
Customer:
Мрія Сервіс
Acceptance of proposals: 

20.06.2022 10:30
23.06.2022 18:15
Bidding is closed
00
:
00
:
00
days.
hour.
min.
Шановні партнери!
Група компаній Контінентал Фармерз Груп оголошує про проведення відкритого тендеру на закупівлю природного газу для елеваторів та виробничих сушильних комплексів на серпень-листопад 2022 року. 
 
1. Вимоги до предмету закупівлі:
Якість Газу повинна відповідати вимогам ГОСТ 5542-87.
За розрахункову одиницю природного газу приймається 1000,0 куб. м (одна тисяча кубічних метрів), приведених до стандартних умов: t = 20 град. С, Р = 101,325 кПа (760 мм рт. ст.).
Планові обсяги та графік споживання на виробничих об’єктах зазначені у прикріплених файлах - "Графік поставок газу". Такі обсяги є плановими та можуть змінюватись шляхом коригування, у тому числі впродовж поточного газового місяця.
Продавець гарантує, що має усі необхідні права та повноваження для укладення договору купівлі-продажу природнього газу та передачі газу покупцеві, гарантує, що газ належить йому на праві власності, не знаходиться у спільній власності, не є часткою, паєм або внеском у спільну господарську діяльність, на нього не претендують треті особи, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними та/або юридичними особами, не перебуває в податковій заставі, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження.
Продавець розуміє, що покупець купує газ як для власного споживання, так і для його подальшої реалізації та споживання на виробничих об’єктах, що є окремими юридичними особами. 
Усі необхідні дозвільні документи мають бути оформлені належним чином і бути актуальними на момент підписання угоди.

2. Вимоги до Продавця:
До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, що мають позитивний досвід роботи з компаніями групи, а також ті, що пройшли процедуру акредитації постачальників.
Для проходження процедури акредитації нових постачальників необхідно, до завершення першого туру тендеру, надіслати на електронну адресу authorize to view.копії документів згідно списку, що у прикріплених файлах "Документи для акредитації".
Продавець не повинен мати податковий борг (не розпочату процедуру оскарження податкового повідомлення-рішення протягом 10 календарних днів після отримання) або мати суттєве порушення податкових зобов’язань протягом 3 років після його усунення.
Перевагою є досвід роботи у регіоні/регіонах операційної діяльності Компанії не менше 2 років безперервно протягом останніх 4 років.
Відсутність відкритих проваджень, заходів впливу Регулятора щодо здійснення професійної діяльності на ринку послуг з постачання природного газу.
Бездоганна ділова репутація (відсутність відкритих проваджень щодо порушення корупційного або антимонопольного законодавства або питань оподаткування або фінансового моніторингу).
Відсутність ознак власності, контролю, або «тісного зв’язку» з юридичними або фізичними особами, які зареєстровані або провадять основну підприємницьку діяльність на території РФ та або РБ, зокрема ознак прямого чи опосередкованого володіння 10% і більше статутного капіталу або наявної можливість значного впливу такими особами на керівництво (управління) чи діяльність юридичної особи.
При здійсненні поставок продавець зобов’язується повною мірою виконувати вимоги законодавства України щодо складання та реєстрації податкових накладних в ЄДРПН.

3. Умови поставки і оплати.
Лот №1 - 5787 тис. м куб. 
Поставка природного газу у підземному сховищі газу АТ "Укртрансгаз". Загальний обсяг додається у прикріплених файлах "Графік поставок газу".
Покупець ТОВ "Сіефджі Трейдинг".
Оплата - 100% після передання права власності на газ покупцю у ПСГ.
Термін поставки у ПСГ протягом липня - серпня 2022 року.
 
Лот №2 - 1917тис. м. куб.
Поставка природного газу кінцевому споживачу ТзОВ "Агро Л В Лімітед" згідно графіку, що додається у прикріплених файлах "Графік поставок газу".
Оплата - подекадно або згідно пропозиції учасника. Якщо, пропозиція учасника передбачає передоплату, то сума передоплати має бути покрита банківською гарантією міжнародного банку, наприклад: Райффайзен Банк Аваль, Сіті Банк. 
Ціну газу необхідно зазначити з урахуванням всіх витрат (зберігання, потужність, тощо).
 
4. Умови проведення тендеру:
Тендер проводиться у 2 (два) тури:
1 -й тур - збір, аналіз, оцінка пропозицій; збір інформації від нових компаній для акредитації; 
2 -й тур - зниження ціни; акредитація учасників, вибір переможця.
Тендерну пропозицію необхідно надати у терміни, зазначені в паспорті закупівлі. Після завершення термінів надання - пропозиції прийматися не будуть.
Проведення даної процедури закупівлі не є зобов'язанням компанії на придбання товарів.
Компанія залишає за собою право вибрати пропозицію учасника не оптимальної вартості, на підставі комплексної оцінки пропозицій.
Оголошення результатів конкурсу відбувається у вигляді поштової розсилки. Повідомлення надсилається автоматично всім учасникам тендеру.

Додаткова інформація:
З технічних питань просимо звертатися на службу підтримки APS Tender - тел:authorize to view.З питань щодо предмету закупівлі та умов тендеру просимо звертатися за тел:authorize to view.
Qualifying
 • Ліцензія
 • Згода зі строками поставки
 • Досвід співраці із замовником
Financial
 • Ціна з ПДВ
 • Умови оплати
Technical
 • Комерційна пропозиція
 • Країна походження товару
 • Фактична наявність товару

Documents:
Document name
Specification

Main contact:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Main contact:

To view contact information you need to Sign in or Join