REQ-KYI-24-0098 Забезпечення та дистрибуція поліграфічної продукції по кампанії з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів.

79800000-2 Printing and related services
Region: Ukraine
T177055
Proposals analysis
Purchase Round: 1 ( )
Bidding: 
05.07.2024 16:38
-
19.07.2024 21:00
Bidding is closed
00
:
00
:
00
days.
hour.
min.
Шановні Постачальники!

 DAI Global LLC, виконавець Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» (USAID authorize to view.), проводить тендер на Послуги з забезпечення та дистрибуції поліграфічної продукції по інформаційній кампанії з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої цінові пропозиції.

Тендерний пакет документів Ви знайдете у додатку до даного оголошення або отримати надіславши запит на електронну адресу: authorize to view.Запитання Ви можете надсилати до 18:00 за київським часом 12 липня 2024 року на дану електронну адресу: authorize to view.Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

 Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим київським часом 19 липня 2024 року на адресу: authorize to view.Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу (authorize to view.)!

 Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

Ці послуги підлягають звільненню від оподаткування ПДВ відповідно до основного контракту компанії «DAI» з USAID №authorize to view.C00002, зареєстрованим в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, реєстраційна картка № 5014 від 26.09.2022 р (зі змінами). Просимо в пропозиції підтвердити можливість здійснення оплати без ПДВ.

Просимо підтвердити Вашу зацікавленість в участі надіславши відповідь на імейл  authorize to view.Будемо вдячні за Ваші пропозиції.

Команда закупівель проекту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» (USAID authorize to view.)
(раніше Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору в Україні» (USAID FSR))
Commercial terms and other conditions:
Згідно запиту на пропозиції
  • Ціна без ПДВ з доставкою

Documents:
Document name
Specification
Name Unit Quantity

Main contact:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Main contact:

To view contact information you need to Sign in or Join