Закупівля жіночих прокладок для критичних днів

Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Region: Kyiv
T123034
Purchase Round: 1 ( )
Acceptance of proposals: 

05.08.2022 17:00
09.08.2022 17:00
Bidding is closed
00
:
00
:
00
days.
hour.
min.
Благодійний Фонд «Фундація АнтиСНІД-Україна» оголошує тендер на закупівлю жіночих прокладок для критичних днів.

Форма розрахунків: безготівковий розрахунок.
Умови оплати: 100% оплата після поставки товару та підписання накладної про отримання, або - 50% передоплата і 50% післяоплата за тим же принципом, що вище.

Термін постачання: поставка товару повинна відбутися не пізніше 10 робочих днів з моменту підписання договору. 

Комерційна пропозиція повинна містити заповнену титульну сторінку згідно вкладеного Додатку №1, та Специфікацію згідно вкладеного Додатку №2, з вказаною ціною кожної позиції та загальну суму пропозиції. 
Правила оформлення тендерної пропозиції: учасники мають подавати пропозиції в електронному вигляді на торгову площадку, або на електронну пошту  authorize to view.Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника (ФОП), а якщо учасником є юридична особа, то печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник. 
Суб’єкт підприємницької діяльності за законодавством України (юридична або фізична особа); - Юридична особа, яка є учасником, не внесена до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення; - Юридична особа, яка є учасником,  протягом останніх трьох років не притягувалася до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів); - Юридична особа, яка є учасником, не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).
Commercial terms and other conditions:
Товар повинен бути в індивідуальній упаковці від виробника. Товар повинен мати необхідні супровідні документи відповідно до чинного законодавства, в тому числі сертифікати якості, декларації та ін. Товар повинен мати необхідне маркування на упаковці. Термін придатності повинен складати не менше 12 місяців від дати поставки. Електронна пошта Фонду info.ua@ahf.org. Контактна особа: Ксенія 095-412-21-22, Юрій, 050-412-57-00
  • Ціна з ПДВ з доставкою

Documents:
Document name
Specification
Name Unit Quantity

Main contact:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Main contact:

To view contact information you need to Sign in or Join