Онлайн-сервіс SalesBook

це місце, де зустрічаються продавці та покупці України, щоб укласти угоду на взаємовигідних умовах. Покупці можуть обрати найкращого постачальника для разової поставки або тривалого партнерства, продавці – вигідно та швидко продати партію товару або укласти довгостроковий (рамковий) контракт на постійне постачання своєї продукції. B2b майданчик Salesbook надає весь необхідний функціонал електронної комерції для проведення закупівель і прямого онлайн-продажу товарів, робіт, послуг. Тендерні механізми побудовані так, щоб надати рівні можливості всім, і великим, і малим підприємствам, наявним та новим учасникам, гарантувати безпеку комерційної інформації та відповідність відбіркових процедур відповідно до встановлених критеріїв організатора торгів (замовника тендеру). Система електронних аукціонів забезпечує швидкість і безсторонність вибору з числа учасників аукціону. Унаслідок контракт на поставку отримує той, хто реально зацікавлений і здатний виконати всі необхідні умови, а придбаний товар покупець отримає за найкращою ціною.


Наша мета

створення ефективних торгових взаємовідносин між покупцями і продавцями товарів, робіт та послуг. Для цього Salesbook поєднав опції торгівельного та рекламного онлайн-майданчику для продажу/закупівель в Україні, а також передбачив засоби і способи продуктивного ділового спілкування між учасниками системи: об'єднання учасників у спільноти та бізнес-кола, розсилку повідомлень і закритий обмін інформацією всередині своєї спільноти, можливості проведення торговельних процедур та багато іншого.


SALESBOOK

бізнес-мережа, що активно розвивається, кожен учасник якої сприяє збільшенню цінності свого бізнесу та всієї мережі в цілому. Учасники екосистеми легко знаходять один одного та взаємодіють між собою, використовуючи ввесь необхідний функціонал для торгівлі товарами, послугами та роботами, а також з метою обміну інформацією.


Для якого кола користувачів призначена SALESBOOK

Для будь-якого бізнесу не залежно від його величини та галузевого профілювання. Для компаній, що хочуть вигідно купити чи продати товари, послуги, роботи. Для компаній, що хочуть мати додатковий канал продажу чи отримати додаткові переваги з метою закупівлі.

Можливості для Замовників:

 • єдине середовище для закупівель і продажу;
 • пошук партнерів відповідно до потреб бізнесу та галузевої спеціалізації;
 • доступ до потенційних покупців з урахуванням категорійної сегментації, кращі пропозиції на ринку;
 • економія закупівельного бюджету підприємства;
 • мінімізація витрати часу на пошук постачальників, організацію процедур торгів, зниження видатків на функції продажу, маркетингу, реклами.

Можливості для Постачальників:

 • доступ до усієї бази торгових процедур комерційних замовників-лідерів у своїх галузях;
 • інтелектуальний підбір тендерів та інших торгових процедур;
 • автоматизоване поінформування про торги;
 • статистика та аналітика участі у торгах;
 • збільшення власного продажу, відкриття нових ринкових ніш;
 • економія у часі на пошук замовників, зниження витрат на рекламу та маркетинг.
Функціональні можливості SalesBook розвиваються та вдосконалюються відповідно до потреб ринку, сучасних способів ведення бізнесу та передових технологій