Ласкаво просимо до SalesBook

Сервіс SalesBook надає своїм користувачам функціонал електронної комерції для проведення закупівель, прямого онлайн-продажу товарів, робіт, послуг та обміну інформацією та документами.

До початку використання Сервісу Користувач повинен:

  • Ознайомитись з цими Правилами, прийняти їх та дотримуватись під час використання Сервісу;
  • Ознайомитися з Політикою конфіденційності, прийняти її та дотримуватись під час використання Сервісу;
  • Пройти реєстрацію.

Вхід та реєстрація у SalesBook

Для входу і реєстрації вам необхідно на сайті натиснути на кнопку |вхід | реєстрація| .

В процесі реєстрації вам необхідно вказати Ваш е-мейл.

На вказаний е-мейл будуть вислані подальші інструкції для реєстрації на Salesbook.

Після реєстрації Ви можете входити у SalesBook за допомогою Вашого логіна (Е-мейл) і пароля.


Послуги

Ознайомитись із функціональними можливостями сервісів SalesBook ви можете тут, а знайти відповіді на найпоширеніші запитання – тут.


Оплата

Оплатити доступ до сервісу можна:

  • Через платіжну систему WayForPay для власників банківських карт Visa або Mastercard.
  • На розрахунковий рахунок для юридичних осіб та ФОП*

*Для оплати на розрахунковий рахунок надішліть запит до технічної підтримки support@salesbook.com.ua для виставлення рахунку на оплату. В запиті необхідно зазначити логін облікового запису та реквізити компанії/ФОП платника (найменування та код платника). Сформований рахунок на оплату буде відправлений вам на e-mail з банківськими реквізитами для оплати. Відкриття доступу при оплаті на розрахунковий рахунок може зайняти до 2-х робочих днів.


Повернення коштів

Доступ до користування сервісом SalesBook є послугою та споживається у процесі надання, а саме: відкриття доступу користувачу. Тому, ви можете будь-коли скасувати свій обліковий запис, однак відшкодування за скасування не здійснюється.

Умови використання матеріалів та інформації сайту www.salesbook.com.ua

1. Будь-яке використання матеріалів сайту www.salesbook.com.ua (далі - Сайт) допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.

2. Часткове і повне використання матеріалів

  • Часткове використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті.
  • Розробникам / компаніям, які хотіли б співпрацювати: часткове використання матеріалів дозволяється у вигляді використання наступного тега:

    <iframe src="https://salesbook.com.ua/AppRoot/Tenders/TopTenders" sandbox="allow-same-origin allow-scripts" frameborder="0" width="Ваши размеры" height=" Ваши размеры" scrolling="auto"> </iframe>

  • Повне використання матеріалів заборонено без письмового дозволу Адміністрації сайта. З усіх питань звертайтеся до Адміністратора за адресою support@salesbook.com.ua

3. Матеріали, відмічені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами.

4. Адміністрація має право в будь-який час вносити зміни в ці умови. Зміни вступають в силу з моменту опублікування нової редакції на Сайті.

5. Порушення вищевказаних умов буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності та прав на інформацію, що захищаються законом. Такі порушення будуть розглядатися як матеріали, що використовувалися без дозволу Адміністрації сайта. У таких випадках Адміністрація залишає за собою право на захист в судовому порядку відповідно до законодавства України.