№ 4 / ER-UKR23.01
Категорії номенклатури за CPVPersonal care products
Критерії тендеру
Перелік позицій
№ | Назва позиції | Од. вим. | Кількість | Коментар |
---|
Перелік документів
|
Контактна особа
Контактна особа
Зберегти зміни?
Для завершення реєстрації перейдіть за посиланням на Вашій електронній пошті
Personal care products
№ | Назва позиції | Од. вим. | Кількість | Коментар |
---|
|
Контактна особа
Контактна особа
SalesBook - бізнес мережа, що активно розвивається, кожен учасник якої сприяє збільшенню цінності свого бізнесу та всієї мережі вцілому. Учасники екосистеми легко знаходять один одного та взаємодіють між собою, використовуючи весь необхідний функціонал для торгівлі товарами, послугами та роботами, а також з метою обміну інформацією та документами.
Рівноправне партнерство для всіх учасників мережі
Швидкий та зручний пошук та вибір партнерів
Можливість формування своїх digital бізнес-кіл
Закупівля та продаж 360°
Сучасні інструменти
Система електронних торгів в Україні включає спеціалізовані інформаційні системи і сайти (для закупівель, процес проведення яких законодавчо регламентовано) та комерційні торгові площадки. Спеціалізовані торги, наприклад, земельні, провадяться через уповноважені органи та їх інтернет-ресурси. Так, торги з арештованим майном здійснюються на майданчику OpenMarket державного підприємства СЕТАМ, а всі торги державних підприємств в обов'язковому порядку проходять через електронну торгову систему публічних закупівель Prozorro. Прозоро Продаж об'єднує авторизовані електронні майданчики держзакупівель в єдиний інформаційний контур. Торговий майданчик - учасник системи Прозоро торги має право на проведення торгів державних і комунальних українських підприємств і організацій. Значну частину торгових операцій із застосуванням систем електронних торгів становлять комерційні операції підприємств. Корпоративними торгами називають закупівлі комерційних підприємств, які проводяться із застосуванням тендерних процедур, іноді – на власних інтернет-ресурсах (торговельних платформах). До комерційних торгів відносяться також торги благодійних, донорських, волонтерських та інших громадських організацій, що організовані з метою закупівлі товарів та послуг задля вирішення соціальних потреб населення, потреб ЗСУ, спеціалізованих потреб (устаткування, обладнання, будівництво, логістика, медпрепарати, тощо).
Майданчик Salesbook надає доступ до бази тендерів і аукціонів аграрних, промислових, будівельних, фінансових, торговельних холдингів і груп компаній – всі розміщені відкриті торги доступні для подачі торгових пропозицій.
Основна форма проведення закупівель на конкурентній основі – відкриті торги. У відкритих торгах може прийняти участь будь-яка зацікавлена особа, як юридична, так і фізична, якщо участь приватних осіб в торгах не суперечить вимогам їх організатора. Подати тендерну пропозицію до відповідних торгів можна після реєстрації намайданчику Salesbook. Оголошення про початок проведення відкритих торгів публікуються на порталі одразу після їх розміщення організаторами (закупівельниками). Після реєстрації на майданчику, повідомлення про початок проведення торгів з теми, що Вас цікавить (ваша сфера діяльності або виробництва) будуть приходити автоматично на вашу електронну адресу. Термін проведення відкритих торгів на комерційному торгівельному майданчику встановлюється їх організатором. Ви можете бачити, на якому етапі на поточний момент знаходяться кожні оголошені торги (прийом пропозицій, аукціон, розкриття та вибір пропозиції). Після закінчення терміну прийому пропозицій Ви не зможете подати або змінити вже подану заявку на участь у тендерних торгах, тому що система заблокує цю функцію.
Через систему електронних торгів можуть проводитися будь-які комерційні закупівлі в Україні, незалежно від їх розміру/суми чи періодичності. Це й зрозуміло - закупівельники зацікавлені в конкуренції постачальників, щоб отримати найбільш вигідні для себе умови поставки, а їх керівництво – в прозорості закупівельного процесу. Правила проведення комерційних (корпоративних) торгів встановлюються самими закупівельниками. В цілому процес організації торгів, від оголошення про проведення закупівлі до визначення переможця аукціону, проходить так само, як і у випадку з державними закупівлями. При цьому закупник може вводити обмеження і умови для участі в тендері, керуючись тільки власними потребами. В основному для здійснення закупівель використовуються комерційні тендери - це торги на пониження, або реверсивні аукціони. Такі аукціони проводяться на спеціалізованих електронних майданчиках. Торговельний майданчик може бути:1) авторизований як учасник електронної системи Prozorro, 2) створений на базі самого підприємства-закупника або ж 3) на базі іншої інформаційної системи, як, наприклад, електронна торгова система Salesbook. Правила участі та оплати за розміщення і участь у торгах для покупців і постачальників встановлюються електронним майданчиком.
Подати пропозицію на участь у тендері чи аукціоні на нашому торговому майданчику можна безкоштовно. Необхідно лише пройти процедуру реєстрації і авторизації учасника. Щоб ареєструватися на порталі, перейдіть за посиланням Увійти . Вартість доступу до переходу на майданчики APS Smart відповідно до Прайсу .
Чинним законодавством (Законом України про публічні закупівлі) для закупівель підприємств і організацій державної та комунальної форми власності передбачені рамки, в межах яких застосовується та чи інша процедура закупівлі. Ці обмеження не поширюються на торги підприємств приватної форми власності. Однак, фактично багато торгових майданчиків використовують аналогічні торгові процедури у випадку проведення закупівель через тендери (якщо закупник-організатор торгів не наполягає на застосуванні інших норм, відповідно до своїх внутрішніх положень та регламентів). Відкриті торги залежно від суми закупівлі розрізняються за порядком кваліфікації учасників. Для відкритих торгів на суму від 200 тис. грн. до 133 тис. євро при закупівлі товарів і від 1,5 млн. грн. до 5150 тис. євро при закупівлі робіт 2-й етап торгів - електронний аукціон - призначається і проводиться системою автоматично, а після його проведення закупник отримує інформацію про пропозиції учасників і проводить їх кваліфікацію, тобто вибір переможця. У відкритих торгах на суму, яка перевищує зазначені межі (133 тис. євро для товарів/послуг та 5150 тис. євро для робіт), допуск до 2-го етапу дає сам закупник, проводячи попередню кваліфікацію отриманих пропозицій відразу після закінчення їх прийому.
Насамперед у відкритості інформації про проведення торгів має бути зацікавлене саме підприємство-закупник, щоб отримати найбільшу кількість пропозицій від різних продавців. Торгова площадка не покликана контролювати відкритість комерційних закупівель, однак механізм електронних торгів передбачає отримання зворотного зв'язку від закупника за результатами тендеру. Учасник, який подав комерційну пропозицію, має право отримати від закупника до закінчення терміну прийому (зміни) пропозицій до тендеру роз'яснення щодо вимог до участі та організації майбутньої поставки – у відповідь на свій запит, поданий за допомогою торгової системи. Якщо за результатами торгів учасник сумнівається в об'єктивності рішення, він може запитати у закупника обґрунтування перемоги іншого учасника.
На практиці електронні торги – ефективний додатковий канал продажу. Якщо ви раніше не використовували, варто спробувати. Навіть для великих бізнесів, що вже спробували все, результати застосування технології електронних аукціонів для продажу своєї продукції можуть стати несподіванкою, а «незначна» надбавка у 4-5% виручки від реалізації – в номіналі скласти значну цифру з шістьма нулями. Для продажу використовуються аукціони «на підвищення», тобто найкращою вважається найвища ціна. Створити аукціон на комерційному інтернет майданчику Salesbook так само просто, як і тендер: заповнити та надіслати форму електронної заявки, після чого відбувається розміщення (публікація) аукціону для всіх потенційних покупців.
У світ великого бізнесу і оптових поставок можна потрапити через конкурсні торги й відбір – і це буде надійна модель створення міцної ділової репутації і зв'язків. Salesbook забезпечує максимальне використання всіх опцій тендерного майданчика для b2b торгів і бізнесу будь-якої галузі і величини. Так, тендер передбачає швидке реагування та оцінку «критичної точки» своїх виробничих, логістичних і фінансових можливостей. З іншого боку, систематична участь у тендерних торгах стимулює Вас налагодити свої бізнес-процеси так, щоб мінімізувати витрати часу та кошти на погодження та оформлення документів, а також завжди мати «під рукою» потрібні цифри і розрахунки. А крім того, ви можете отримати нові інсайти для розширення виробництва або ж асортименту – не тільки ціна має значення, а й фасування, упаковка, гарантійне обслуговування та інше. Реєструйтеся, подавайте комерційні пропозиції і отримуйте нових покупців на ринку електронних закупівель для бізнесу.
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері.