Поточний ремонт санвузлів під інклюзію соціальних установ Харківської області

45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Регіон: Харківська область
T176982
Прийом пропозицій
Закупівля Тур: 1 ( )
Прийом пропозицій: 

07.05.2024 12:00
20.05.2024 16:00
До закінчення прийому пропозицій:
00
:
12
:
34
дн.
год.
хв.
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення тендеру CSD  -22.04-2024
Шановні пані та панове,

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ" ЄДРПОУauthorize to view.місцезнаходження якої: 89600, Закарпатська область, Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Данчевського Володимира, 12-Б, Україна; оголошує тендер CSD  -22.04-2024 на визначення виконавця робіт з поточного ремонту санвузлів під інклюзію соціальних установ Харківської області в рамках проекту  «Зміцнення систем водопостачання, санітарії та гігієни в пріоритетних сферах Харківської області шляхом забезпечення обладнанням та реконструкції об’єктів WASH» що здійснюється Дитячим Фондом ООН UNICEF спільно з благодійною організацією БО «БФ «ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ»:
•	Лот № 1 - Поточний ремонт санітарного вузла під інклюзію у палліотивному відділенні  КНП "Зміївська центральна районна лікарня"Зміївскої міської ради Харківської області;
•	Лот № 2 - Поточний ремонт санвузла під інклюзію Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини смт. Панютине КНП «Лозівський центр первинно медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області;
•	Лот № 3 - Поточний ремонт санвузла під інклюзію Комунального закладу «Лозівський ліцей №7» Лозівської міської ради Харківської області;
•	Лот № 4 - Поточний ремонт санвузла під інклюзію Комунального закладу «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області ;
•	Лот № 5 - Поточний ремонт санвузла під інклюзію Комунального закладу «Орільський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області.
Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що складається з:
а) Цього оголошення 
б) Тендерної форми (Додаток №1)
в) Проекту Договору підряду (Додаток №2)
г) Технічного завдання (Додатки №3.1., 3.2., 3.3., 3.4., 3.5.)
д) Ескізів (Додатки №4.1., 4.2., 4.3., 4.4., 4.5.)  
е) Протоколу ознайомлення з об’єктом (Додаток № 5)
є) Цінової пропозиції (Додатки № 6.1., 6.2., 6.3., 6.4., 6.5.)
ж) Референс-листа (Додаток №7)
з) Декларації Стандартів (Додаток №8)
Мета тендеру:
Метою тендеру є вибір виконавця робіт з поточного ремонту санвузлів під інклюзію соціальних установ Харківської області згідно з технічними завданнями (Додатки № 3.1., 3.2., 3.3., 3.4., 3.5.) та ескізами (Додатки № 4.1., 4.2., 4.3., 4.4., 4.5.).  
Предмет тендеру:
Предметом тендеру є цінова пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у Вимогах.
Умови проведення тендеру:
1.	В тендері розглядаються пропозиції на виконання робіт, згідно технічних завдань (у разі виявлення додаткових робіт, не зазначених у технічному завданні, перелік і сума оформлюється окремо доповненням).
2.	Учасник в обов’язковому порядку, перед тим, як взяти участь у закупівлі, здійснює виїзд на об’єкт Замовника, виконує: проведення замірів, визначення обсягу, виду та етапів виконання необхідних робіт, та погодження з адміністрацією Закладу (за власноручним підписом уповноваженої особи адміністрації Закладу та/або керівника Закладу із зазначенням дати створення Протоколу ознайомлення з об’єктом).
3.	Учасник включає в ціну Послуг усі витрати, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені для якісного та вчасного надання Послуг.
4.	Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 30 (тридцять) календарних днів з дня їх подачі.
5.	У вартість входять всі витрати на виконання робіт та придбання матеріалів з їх доставкою до локації.
6.	Виконання робіт планується у наступних населених пунктах: м. Зміїв, м. Лозова, смт. Панютине та с. Орільське Лозівської територіальної громади Харківської області. 
7.	Всі роботи повинні виконуватись з 8:00 до 16:00.

Примітка:
Проводячи Тендер Благодійна організація «Благодійний фонд «Центр підтримки та розвитку» не приймають на себе жодних зобов’язань по укладанню договорів, здійсненню поставок, придбання товару та інше з учасниками Тендеру в тому числі з учасником Тендеру котрий набрав найбільшу кількість балів.

Це Оголошення носить виключно інформаційний характер, не є попереднім договором або пропозицію укласти договір (офертою), і не націлене на створення обов’язків зі сторони Благодійної організації «Благодійний фонд «Центр підтримки та розвитку».

Тендерна документація Ви знайдете за посиланням: http://surl.li/tgwok 

 

Дякуємо за співпрацю.
Загальні вимоги:
  • Ціна з ПДВ з доставкою

Перелік позицій
Назва позиції Од. вим. Кількість

Контактна особа:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Контактна особа:

Для перегляду контактних даних необхідно Авторизуватися або Зареєструватися