Вхід та реєстрація у SalesBook

Для входу і реєстрації вам необхідно на сайті натиснути на кнопку |вхід | реєстрація|. В процесі реєстрації вам необхідно:

 1. Вказати Ваш е-мейл

  Е-мейл є логіном. На вашу електронну поштову скриньку приходитимуть важливі повідомлення. Е-мейл неможливо змінити після реєстрації. Змінити логін можна лише через «видалення аккаунту користувача» і проходження нової процедури реєстрації.

 2. На вказаний е-мейл будуть вислані подальші інструкції для реєстрації на Salesbook

  Після реєстрації Ви можете входити у SalesBook за допомогою Вашого логіна і пароля.

Часті запитання:

У такому разі Ви можете натиснути кнопку «Забули пароль?», SalesBook запропонує Вам ввести е-мейл (логін) і після натискання на кнопку «Відновити пароль» відправить на вказаний е-мейл інструкції з відновлення пароля.
Якщо ви хочете видалити Ваш аккаунт в SalesBook, то у меню «Профіль/Особисті дані» Вам необхідно натиснутии на кнопку «Видалити аккаунт користувача» або вислати лист на пошту support@SalesBook.com.ua з повідомленням про те, що Ви хочете видалити аккаунт. Але нам Вас бракуватиме :)
Якщо у Вас є будь-які питання, Ви завжди можете звернутися до нашої служби підтримки, написавши нам на пошту support@salesbook.com.ua .

Участь в тендерах APS

Для участі в тендері оберить цікавий Вам тендер через пошук і фільтрацію або через навігацію в списку тендерів.

Клікнувши по тендеру, Ви потрапляєте на майданчик APS, на якій цей тендер проводиться.

Щоб взяти участь в обраному тендері, Вам потрібно бути зареєстрованим на майданчику APS, перехід на який Ви здійснили.

Тендер може перебувати в наступних станах:

 1. Опублікований

  Прийом пропозицій ще не почався і таймер вказує, скільки часу залишилося до початку подачі пропозицій.

 2. Прийом пропозицій

  Прийом пропозицій вже почався і таймер вказує, скільки часу залишилося до кінця подачі пропозицій.

 3. Аналіз пропозицій

  Прийом пропозицій закінчився, таймер показує нулі.

 4. Завершено

  Тендер завершений, таймер показує нулі.

Часті запитання:

Реєстрація на SalesBook-e не означає автоматичну реєстрацію на майданчиках APS SMART. Вам потрібно зареєструватися на цьому майданчику APS SMART.
Salesbook просто збирає дані про існуючі тендери. Власник тендера на майданчику APS може його скасувати, змінити час і умови проведення в будь-який момент, Salesbook не є власником тендера APS.

Створення і публікація тендера на SalesBook

Створення тендеру

Для створення тендеру Ви повинні бути зареєстровані, і в Вашому профілі у вкладці «Дані компанії» повинні бути вказані код компанії (ЄДРПОУ або ІПН), назва компанії.

В меню «Профіль / Мої тендери» натисніть кнопку « + Створити тендер»

Заповніть наступні дані:

 1. Назва

  Назва описує Ваш тендер. Вкажіть інформацію, яка по можливості повно описує мету Вашого тендера, наприклад «Закупівля підшипників для ремонту сільськогосподарської техніки». Пам'ятайте про Ваших потенційних контрагентів, вони часто шукають тендер, використовуючи ключові слова, такі як: «підшипники», «закупівля», «ремонт техніки».

 2. Регіон

  Вкажіть регіон, до якого належить Ваш тендер. Це може бути регіон відвантаження або регіон отримання товару, в залежності від Ваших цілей. Вкажіть те, що найкраще відповідає цілям Вашого тендера. Потенційні контрагенти можуть знайти Ваш тендер використовуючи фільтрацію по регіону.

 3. Категорії номенклатури CPV

  Ми використовуємо довідник CPV (класифікатор ДК 021:2015). Вкажіть для тендера код CPV будь-якого рівня. Потенційні контрагенти можуть шукати Ваш тендер, використовуючи даний класифікатор.

 4. Опис

  Вкажіть детальний опис продукції, послуг, товарів.

 5. Тип публікації

  Відкритий тип публікації означає, що Ваш тендер буде доступний всім зареєстрованим користувачам Salesbook.

  Якщо Ви бажаєте провести тендер серед обмеженого кола компаній:

  • вкажіть тип публікації «Закритий»
  • в поле «Перелік запрошених» вкажіть емейли контрагентів, хто має право взяти участь у тендері. Іншим компаніям цей тендер не буде видно.

 6. Період подачі пропозицій

  Вкажіть початок і кінець прийому пропозицій Вашого тендера.

 7. Загальні вимоги

  Ви можете вказати вимогу до контрагента, на яке він зобов'язаний погодитися, щоб подати свою пропозицію. Наприклад, «Наявність ліцензії на виконання робіт» або «Згода із запропонованим текстом контракту».

  Свою згоду з вказаною вимогою контрагент повинен буде явно підтвердити в системі при подачі пропозиції.

  Якщо контрагент не згоден з Вашою вимогою, то він не зможе направити Вам пропозицію.

 8. Критерії позицій

  До кожної зазначеної позиції за замовчуванням присутне поле «Ціна». Тобто контрагент зобов'язаний вказати ціну на позицію. Якщо крім ціни необхідно отримати від контрагента додаткову інформацію по кожній позиції, то додайте в тендер критерій позиції.

  Приклад:

  У тендері є дві позиції - «легковий автомобіль» і «вантажний автомобіль». Потрібно, щоб контрагент вказав «виробника» по кожній позиції при подачі пропозиції. Додайте критерій позиції типу «текстовий» з назвою «Виробник».

  Тоді до першої позиції «легковий автомобіль» контрагент зможе вказати ціну і виробника «BMW», а до другої позиції «вантажний автомобіль» контрагент зможе вказати ціну і виробника «DAF».

  Аналогічно Ви можете зажадати від контрагента вказувати відстрочку в днях для кожної позиції. Для цього додайте критерій позиції типу «числовий» з назвою «Відстрочка в днях».

  * Використовуйте функцію «Предпросмотр» щоб побачити, як впливають критерії позиції на відображення тендера для контрагента

 9. Загальні критерії

  Якщо Ви хочете, щоб контрагенти вказували відстрочку в днях на всі позиції, а не по кожній позиції, то необхідно додати критерій типу «Числовий» з назвою «Відстрочка в днях» в загальні критерії.

  Це ті критерії, які поширюються на всі позиції одночасно.

  Наприклад, якщо контрагент вказав відповідь на загальний критерій «відстрочка в днях» 30 днів, це означає, що на всі позиції з ціною контрагент надає зазначену відстрочку.

  У нашому прикладі відстрочка в 30 днів буде відразу на обидві позиції: «легковий автомобіль» і «вантажний автомобіль».

  * Використовуйте функцію «Предпросмотр» щоб побачити, як впливають загальні критерії на відображення тендера для контрагента

 10. Перелік запрошених

  Ви можете вказати е-мейли контрагентів, яких Ви хотіли б повідомити про те, що ви проводите тендер. При публікації тендера на зазначені е-мейли буде автоматично розіслано повідомлення-запрошення для участі у Вашому тендері.

  Якщо у Вас є список е-мейлів, вкажіть їх в даному полі через крапку з комою.

 11. Перелік документів

  Прикладіть документи до тендеру, які вважаєте потрібними. Це може бути шаблон контракту, детальна специфікація на товар.

Публікація тендера

 • Натисніть кнопку «Попередній перегляд і публікація». Після цього відкриється інтерфейс предпросмотра створеного тендера

 • У режимі попереднього перегляду тендера, якщо Вас все влаштовує, натисніть кнопку «Опублікувати». Або Ви можете повернутися і продовжити редагування тендера.

Етапи проведення тендера на SalesBook для Організатора

 1. Підготовка документації.

  На даному етапі Ви створюєте тендер і заповнюєте його необхідними даними. Ви можете зробити попередній предпросмотр Вашого тендера і опублікувати його, або повернутися до його редагування. Після публікації тендера змінити його дані буде вже неможливо.

 2. Прийом пропозицій

  Після публікації тендера включається таймер відліку часу до початку прийому пропозицій. Як тільки почнеться період прийому пропозицій потенційні контрагенти зможуть подавати пропозиції у Ваш тендер.

  Під час прийому пропозицій Ви маєте можливість допригласити контрагента (-ів), вказавши потрібний е-мейл (и).

  Також Ви можете змінити час закінчення прийому пропозицій (скоротити термін або продовжити), а також при натисканні на кнопку «Завершити достроково» прийом пропозицій буде припинений і тендер буде переведений на наступний етап.

 3. Обробка даних і вибір рішення

  На цьому етапі Вам доступний перегляд фінальних отриманих пропозицій. Ви можете переглядати пропозиції і по-позиційно, і по кожному контрагенту.

  Якщо Вас не влаштовують отримані пропозиції, то Ви можете відновити прийом пропозицій. Після натискання відповідної кнопки тендер буде повернутий на етап прийому пропозицій.

  На даному етапі Вам необхідно прийняти рішення по тендеру:

  • Тендер завершений з переможцем (-ами). Для цього вкажіть контрагента - переможця для позиції. Необов'язково вказувати переможця для кожної позиції - це вирішувати Вам, хто переміг і в якій позиції.

  • Тендер скасований. Натисніть відповідну кнопку. Вибір переможців робити необов'язково. Якщо переможці були призначені, то при натисканні цієї кнопки зазначені компанії будуть анульовані як переможці.

  Після вибору рішення його необхідно затвердити. Для цього натисніть відповідну Вашим рішенням кнопку в розділі «Перейти до затвердження рішення»

 4. Опублікований.

  Це останній етап, на якому Ви можете змінити вибране рішення. Якщо Ви натиснете на кнопку «Затвердити рішення» тендер буде переміщений в архів остаточно.

  Щоб змінити рішення натисніть кнопку «Повернутися до вибору рішення».

 5. Завершений.

  Тендер завершений із зазначеним та затвердженим рішенням. Змінити дані тендера, який знаходиться в архіві, неможливо.

Участь в тендерах SalesBook

Для участі в тендері оберіть тендер, що Вас цікавив за допомоги пошуку і фільтрації або через навігацію в списку тендерів. Ви можете ознайомитися з детальним вмістом тендера клікнувши по ньому. При перегляді детального вмісту, зліва знаходиться кнопка дії, в залежності від поточного стану тендера кнопка може називатися «Взяти участь», «Перейти до тендеру».

* Участь в тендерах безкоштовна.

Тендер, який Вас зацікавив, може перебувати в наступних станах:
 • Опублікований. Прийом пропозицій ще не почався і таймер вказує, скільки часу залишилося до початку подачі пропозицій

 • Прийом пропозицій. Прийом пропозицій вже почався і таймер показує, скільки часу залишилося до кінця подачі пропозицій. При натисканні на кнопку «Взяти участь» Ви можете подавати пропозиції, для цього треба бути зареєстрованим на SalesBook.

 • Аналіз пропозицій. Прийом пропозицій закінчився, таймер показує нулі. Якщо Ви подавали пропозицію на цей тендер раніше, то система відобразить вашу пропозицію.

 • Завершений. Тендер завершений, таймер показує нулі. Якщо Ви подавали пропозицію в цей тендер, то Ви побачите свою пропозицію і рішення Замовника за результатами отриманих пропозицій – Ви обрані Ви переможцем чи ні.

Створення та публікація оголошення на SalesBook

Створення оголошення

Для створення оголошення Ви повинні бути зареєстровані, і в Вашому профілі у вкладці «Дані компанії» повинні бути вказані код компанії (ЄДРПОУ або ІПН), назва компанії, а у внеску «Особисті дані» повинен бути вказаний Ваш номер телефону.

В меню «Профіль / Мої оголошення» натисніть кнопку « + Створити оголошення».

Заповніть наступні дані:

 1. Купити / продати

  Вкажіть мету Вашого оголошення. Якщо це послуги, то послуги Ви теж можете продати (Ви надаєте послуги) або купити (Вам потрібні послуги).

 2. Заголовок

  Заголовок коротко описує Ваше оголошення. Вкажіть інформацію, по можливості повно описує мету Вашого оголошення, без використання слів «Куплю» або «Продам». Пам'ятайте про Ваших потенційних контрагентів, вони часто шукають оголошення, використовуючи ключові слова, такі як: «підшипники», «оргтехніка», «ремонт техніки».

 3. Регіон

  Вкажіть регіон, до якого належить Ваше оголошення. Це може бути регіон відвантаження або регіон отримання товару / надання послуги, в залежності від Ваших цілей. Вкажіть те, що найкраще відповідає цілям Вашого оголошення. Потенційні контрагенти можуть знайти Ваше оголошення використовуючи фільтрацію по регіону.

 4. Категорія CPV

  Ми використовуємо довідник CPV (класифікатор ДК 021:2015). Вкажіть для оголошення код CPV будь-якого рівня. Потенційні контрагенти можуть шукати Ваше оголошення, використовуючи даний класифікатор.

 5. Ціна

  Вкажіть ціну, вона може бути договірною або мати числове значення. Якщо Ви вказали числове значення, то можете вказати додаткові ознаки ціни: «ціна з доставкою» і вказати адресу, або «ціна без доставки».

 6. Валюта

  Вкажіть валюту ціни. Крім гривні ціна може бути виражена в доларах або євро.

 7. Одиниці виміру

  При можливості вказуйте одиниці виміру. Потенційним контрагентам буде простіше орієнтуватися в цінах.

 8. Основна фотографія

  Обов'язково завантажте фотографію до Вашого оголошення. Необов'язково це має бути саме Ваша фотографія, можете докласти будь-яку, яка найбільш повно, на Вашу думку, підходить для опису оголошення.

 9. Опис

  Вкажіть детальний опис продукції, послуг, товарів.

 10. Термін публікації оголошення

  Термін публікації одного оголошення становить 60 днів. Інформація часто застаріває, і Користувачам необхідно мати справу з актуальними оголошеннями. Через 60 днів з дати першої публікації оголошення автоматично буде переміщено в архів.

 11. Перелік документів

  Прикладіть документи до оголошення, які вважаєте потрібними. Це може бути детальна специфікація на товар або сертифікат.

 12. Отримувати відгуки на оголошення на е-мейл

  При включеній галочці на Ваш е-мейл будуть дублюватися всі коментарі / відгуки користувачів на Ваше оголошення. Таким чином Ви зможете оперативно отримувати інформацію про відгуки на Ваше оголошення.

Публікація оголошення

 • Натисніть кнопку «Попередній перегляд і публікація». Після цього відкриється інтерфейс попереднього перегляду створеного оголошення

 • У режимі попереднього перегляду, якщо Вас все влаштовує, натисніть кнопку «Опублікувати». Або Ви можете повернутися і продовжити редагування оголошення

* Публікація оголошення безкоштовна

Етапи оголошення для Автора

 1. Підготовка оголошення

  На даному етапі Ви створюєте оголошення та заповнюєте його необхідними даними. Ви можете зробити попередній перегляд Вашого оголошення і опублікувати його, або повернутися до його редагування.

 2. Публікація

  Після першої публікації оголошення включається таймер відліку часу до кінця публікації, яке становить 60 днів. Після публікації будь-який зареєстрований користувач може написати відгук на Ваше оголошення.

  Також Ви можете змінити зміст оголошення, натиснувши кнопку «Відредагувати» або завершити публікацію і перемістити оголошення в архів

 3. Архів

  В архіві знаходяться неактуальні оголошення. Якщо Ваше оголошення застаріло, перемістіть його в архів

Перегляд оголошення і залишити коментар до оголошення

Знайдіть оголошення що Вас цікавить через пошук і фільтрацію або через навігацію в списку оголошень.

Ви можете ознайомитися з детальним вмістом оголошення кликнувши по ньому. При необхідності Ви можете написати повідомлення Автору оголошення і прикласти до повідомлення файли. Ваше повідомлення буде доступно тільки Автору оголошення, інші користувачі не побачать його.

Бажаємо гарного продажу та закупівель!