Вхід та реєстрація у SalesBook:

Для входу і реєстрації вам необхідно на сайті натиснути на кнопку |вхід | реєстрація|. В процесі реєстрації вам необхідно:

 1. Вказати Ваш е-мейл

  Е-мейл є логіном. На вашу електронну поштову скриньку приходитимуть важливі повідомлення. Е-мейл неможливо змінити після реєстрації. Змінити логін можна лише через «видалення аккаунту користувача» і проходження нової процедури реєстрації. При реєстрації вам необхідно вказати е-мейл (логін), під яким Ви зареєстровані на майданчику(ах) APS SMART.

  У такому разі SalesBook відкриває більш повну інформацію про тендери і здійснює ваші переходи на тендери на майданчику(ах) APS SMART із врахуванням прав доступу ваших аккаунтів. Якщо ви раніше не працювали з майданчиками APS SMART, то можете використовувати будь-який Ваш улюблений е-мейл.

 2. Вказати пароль

  Після реєстрації Ви можете входити у SalesBook за допомогою Вашого логіна і пароля.

Часті запитання:

У такому разі Ви можете натиснути кнопку «Забули пароль?», SalesBook запропонує Вам ввести е-мейл (логін) і після натискання на кнопку «Відновити пароль» відправить на вказаний е-мейл інструкції з відновлення пароля.
Це індивідуальний торгівельний портал, на якому компанія-замовник публікує свої тендери, з використанням програмного продукту для автоматизації закупівель APS SMART

Необхідно зробити один унікальний логін, змінивши логіни на цих майданчиках, і лише після цього реєструватися на SalesBook-e; або зареєструвати стільки аккаунтів на SalesBook-e, скільки у Вас унікальних логінів.

Ці обмеження пов'язані з безпекою, ми не хочемо, щоб хтось міг скористатися вашими аккаунтами в своїх корисних цілях.


Участь в тендерах:

Для участі в тендері спочатку знайдіть тендер, що Вас зацікавив, за допомоги пошуку і фільтрації у робочій частині сайту або через навігацію у списку тендерів. Ви можете ознайомитися з детальним вмістом тендеру натиснувши на його найменування (клікнувши). При перегляді детального змісту справа знаходиться кнопка дії, залежно від поточного статусу тендеру кнопка може називатися «Взяти участь», «Перейти до тендеру».

Тендер, що зацікавить Вас, може знаходитися в наступних станах:
 • Опублікований. Прийом пропозицій ще не почався і таймер показує, скільки часу залишилося до початку подачі пропозицій. При натисненні на кнопку «Взяти участь» Ви можете здійснити перехід на майданчик, де відбуваються торги по цьому тендеру, але подавати пропозиції Ви не зможете.
 • Прийом пропозицій. Прийом пропозицій вже почався і таймер показує, скільки часу залишилося до кінця подачі пропозицій. При натисненні на кнопку «Взяти участь» Ви можете здійснити перехід на майданчик в цей тендер і подавати пропозиції, але подавати пропозиції можливо, якщо Ви вже зареєстровані на цьому майданчику APS SMART.
 • Аналіз пропозицій. Прийом пропозицій закінчився, таймер показує нулі. Якщо натиснути на кнопку «Перейти до тендеру», Ви зможете здійснити перехід на майданчик у цей тендер, але подавати пропозиції вже неможливо.
 • Завершений. Тендер завершений, таймер показує нулі. Якщо натиснути на кнопку «Перейти до тендеру», Ви зможете здійснити перехід на майданчик у цей тендер з метою ознайомлення з інформацією по тендеру, що відбувся.

Часті запитання:

Вам потрібно зареєструватися на вибраному майданчику APS SMART, використовуючи логін SalesBook-у. У такому разі ми знатимемо, що це Ви і після реєстрації автоматично надамо Вам доступ з SalesBook-а до тендерів вибраного майданчика з новими правами.

Профіль

Меню «Профіль» містить Ваші налаштування для зручної роботи на сайті і складається з трьох розділів:

Меню «Підключення» містить список доступних для Вам майданчиків з тендерами APS SMART.

Ви можете підключитися до вибраного Вами майданчика, натиснувши на кнопку «+», після попередньої обов'язкової реєстрації на цьому майданчику.

При реєстрації на майданчику APS SMART необхідно використовувати Ваш логін на SalesBook-e.

Якщо Ви вже підключені до майданчика, то в цьому меню відображуватиметься інформація про статус підключення, статус Вашої компанії на цьому майданчику і про Ваш статус, як користувача компанії.

 • для персоналізованого звертання до Вас за ПІБ, Ви можете заповнити відповідні поля у вкладці «Особисті дані»
 • якщо бажаєте, то можете вказати назву і код ЕДРПОУ вашої компанії у вкладці «Компанія».

Часті запитання:

Кожен майданчик має свої вимоги до даних, які вказуються в момент реєстрації, тому потрібно реєструватися окремо на кожному майданчику.

Але ми постійно думаємо над цим питанням.

Ні, в даний момент це не обов'язково, але в майбутньому це буде необхідно для використання нових розширених функцій для роботи з платформою та у бізнес-спільноті.
Якщо ви хочете видалити Ваш аккаунт в SalesBook, то у меню «Профіль/Особисті дані» Вам необхідно натиснутии на кнопку «Видалити аккаунт користувача» або вислати лист на пошту [email protected] з повідомленням про те, що Ви хочете видалити аккаунт. Але нам Вас бракуватиме :)
Якщо у Вас є будь-які питання, Ви завжди можете звернутися до нашої служби підтримки, написавши нам на пошту [email protected] .

Бажаємо гарного продажу та закупівель!