Закупівля вимірювального обладнання

Елеваторне обладнання
42417000-2 Елеватори та конвеєри
Обробка даних і вибір рішення
Закупівля Тур: 1 ( Тендер (RFX) )
Організатор:
Аграрні системні технології
Замовник:
ТОВ "АСТ"
Прийом пропозицій: 

09.02.2024 14:00
13.02.2024 14:00
Завершено прийом пропозицій
00
:
00
:
00
дн.
год.
хв.
Умови проведення торгів

1. Датою відкриття торгів є дата офіційного оголошення Тендерного комітету в засобах масової інформації (для відкритих торгів) або дата розсилки офіційних запрошень учасникам торгів поштою або телефаксу (для закритих торгів).

2. Термін підготовки тендерних пропозицій в межах торгів, що проводяться, встановлюється Тендерним комітетом і вказується в оголошенні про відкриття торгів. Тендерний комітет може приймати рішення про подовження терміну надання тендерних пропозицій, що поширюється на всіх учасників торгів.

3. Тендерні пропозиції можуть прийматися тільки у вигляді пропозиції для участі в електронних торгах.

4. Регламент процедури отримання, порядок їх розгляду та зберігання приймається Тендерним комітетом.

5. Тендерний комітет визначає дату завершення торгів. Особа, яка є відповідальною за проведення тендеру, узагальнює отримані пропозиції і формує конкурсний лист. Отримані після завершення торгів тендерні пропозиції не розглядаються. Учасники торгів можуть вносити зміни за своєю ініціативою або відкликати свою тендерну пропозицію до завершення торгів.

6. Термін розгляду тендерних пропозицій визначається Тендерним комітетом з моменту завершення торгів. При розгляді пропозицій встановлюється їх відповідність вимогам тендерної документації, перевіряється наявність необхідних документів і правильність їхнього оформлення.

7. При проведенні тендерів допускається проведення редукціону. В цьому випадку всі учасники торгів мають бути проінформовані про дату і час початку та завершення редукціону і мати рівні можливості виступити з новими ціновими пропозиціями. Особа, відповідальна за проведення тендеру, має отримати письмове (електронне) підтвердження про учасника про те, що запрошення до участі в редукціоні ним отримане.

8. Якщо в ході переговорів Тендерного комітету з переможцем торгів останній висуває неприйнятні умови, Тендерний комітет має право почати переговори з учасником, що посів наступне місце.

9. Торги можуть бути оголошені Тендерним комітетом такими, що не відбулися, якщо: 
- до моменту закінчення терміну закриття торгів не надійшло жодної тендерної пропозиції;
- надані тендерні пропозиції не відповідають вимогам економічної ефективності.

10. У випадку якщо всі надані тендерні пропозиції не відповідають умовам тендерної документації, торги вважаються такими, що відбулися, але ту, що мають негативний результат.

11. Тендерний комітет не приймає претензій учасників торгів і не несе майнової чи іншої юридичної відповідальності перед ними при оголошенні торгів такими, що не відбулися або ті, що мають негативний результат.

Порядок оцінювання тендерних пропозицій

1. Оцінювання тендерних пропозицій проводиться протягом визначеного терміну, що встановлено Тендерним комітетом. Учасники торгів або їхні представники не мають права бути присутніми при оцінюванні тендерних пропозицій. В ході оцінювання Тендерний комітет має право викликати претендентів для внесення пояснень, запитувати у них додаткові відомості та підтвердження.

2. Тендерний комітет може залучати для оцінки тендерних пропозицій представників експертних та консультаційних організацій.

3. Інформація про розгляд і оцінку тендерних пропозицій не повідомляється особам, які офіційно  не мають відношення до процедури оцінювання. Члени Тендерного комітету і залучені експерти несуть відповідальність за розголошення даної інформації.

4. При виявленні арифметичних помилок в розрахунках Тендерний комітет вважає правильну підсумкову суму, навіть якщо вона не є результатом додавання елементів, що в неї входять.

5. При наявності інших помилок Тендерний комітет має право відхилити тендерну пропозицію повністю чи визначити умови подальшого розгляду тендерної пропозиції в торгах, повідомити про це учасників торгів.

6. Оцінка тендерних пропозицій і визначення переможця торгів відбувається на основі критеріїв, що викладено в тендерній документації. До уваги можуть братися додаткові технічні, організаційні та комерційні переваги наданих тендерних пропозицій, а також репутація учасника торгів.

7. В результаті оцінки Тендерний комітет ранжує претендентів, чиї тендерні пропозиції відповідають критеріям, що містяться в тендерній документації, і визначають переможця торгів, тендерна пропозиція якого, на думку Тендерного комітету, є найбільш вигідною.  

8. Рішення Тендерного комітету про переможця торгів оформлюється протоколом. В протоколі міститься: найменування переможця торгів; склад Тендерного комітету; зведена таблиця тендерних пропозицій учасників торгів (конкурсний лист); терміни підписання угоди з переможцем торгів.

9. Тендерний комітет не зобов’язаний мотивувати свій вибір перед учасниками торгів.

10. Тендерний комітет в термін не пізніше 5 днів з дати визначення переможця торгів направляє повідомлення на адресу переможця торгів. Повідомлення Тендерного комітету про перемогу в торгах є офіційним запрошенням до підписання угоди (договору).

11. У випадку якщо торги не відбулися або мали негативний результат, організатор торгів може повторно провести торги по тому ж товару.
Кваліфікаційні
  • Термін поставки (днів)
  • Наявність на складі
Фінансові
  • Ціна за од. в грн. з ПДВ
  • Відтермінування, (60 або більше днів - в пріорітеті)
Технічні
  • Виробник
  • Артикул товара

Перелік позицій
Назва позиції Од. вим. Кількість

Контактна особа:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Контактна особа:

Для перегляду контактних даних необхідно Авторизуватися або Зареєструватися