Закупівля презервативів

33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Регіон: м. Київ
T122951
Закупівля Тур: 1 ( )
Прийом пропозицій: 

24.05.2022 16:45
31.05.2022 16:00
Завершено прийом пропозицій
00
:
00
:
00
дн.
год.
хв.
Благодійний Фонд «Фундація АнтиСНІД-Україна» оголошує тендер на закупівлю презервативів. 

Форма розрахунків: безготівковий розрахунок. Оплата: 100% оплата після поставки та підписання накладної про отримання. 
Термін постачання: поставка товару повинна відбутися не пізніше 10 календарних днів з моменту підписання договору. 

Комерційна пропозиція повинна містити заповнену титульну сторінку згідно вкладеного Додатку №1, та Специфікацію на товар згідно вкладеного Додатку №2, з вказаною ціною кожної позиції та загальну суму пропозиції.
Правила оформлення тендерної пропозиції учасника: учасники мають подавати пропозиції в електронному вигляді на торгову площадку, або на електронну пошту  authorize to view.Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника (ФОП), а якщо учасником є юридична особа, то печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник. 
Суб’єкт підприємницької діяльності за законодавством України (юридична або фізична особа); - Юридична особа, яка є учасником, не внесена до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення; - Юридична особа, яка є учасником,  протягом останніх трьох років не притягувалася до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів); - Юридична особа, яка є учасником, не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).
Загальні вимоги:
Вимоги до товару: до закупівлі включається тільки товар із Переліку, наведеному у тендерному оголошенні, товар повинен бути в індивідуальній упаковці від виробника. Товар, що постачається, повинен мати необхідні супровідні документи відповідно до чинного законодавства, в тому числі сертифікати якості, декларації та ін.. Товар повинен мати необхідне маркування на упаковці. Термін придатності - до 80% від загального терміну придатності, але не менше 18 місяців. Електронна пошта Фонду info.ua@ahf.org. Контактна особа: Георгій, 050-412-57-00
  • Ціна з ПДВ з доставкою

Перелік документів тендеру:
Назва документу
Перелік позицій
Назва позиції Од. вим. Кількість

Контактна особа:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Контактна особа:

Для перегляду контактних даних необхідно Авторизуватися або Зареєструватися