Закупівля водонапірних веж Рожновського

44000000-0 Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)
Регіон: Харківська область
T177035
Обробка даних і вибір рішення
Закупівля Тур: 1 ( )
Прийом пропозицій: 
13.06.2024 15:41
-
24.06.2024 21:00
Завершено прийом пропозицій
00
:
00
:
00
дн.
год.
хв.
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення тендеру CSD-04.06-2024
Шановні пані та панове,

    БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ" ЄДРПОУauthorize to view.місцезнаходження якої: 89600, Закарпатська область, Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Данчевського Володимира, 12-Б, Україна; оголошує тендер CSD -04.06-2024 на визначення виконавця робіт з виготовлення, доставки та монтажу веж Рожновського в рамках проекту «Зміцнення систем водопостачання, санітарії та гігієни в пріоритетних сферах Харківської області шляхом забезпечення обладнанням та реконструкції об’єктів WASH», що здійснюється Дитячим Фондом ООН UNICEF спільно з благодійною організацією БО «БФ «ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ».
•	ЛОТ 1 виготовлення, доставки та монтажу вежі Рожновського (ВВР-25) в с. Петрівське Балаклійської міської територіальної громади Харківської області;
•	ЛОТ 2 виготовлення, доставки та монтажу вежі Рожновського (ВВР-25) в с. Зарожне Чугуївської міської територіальної громади Харківської області;
•	ЛОТ 3 виготовлення, доставки та монтажу вежі Рожновського (ВВР-25) в с. Велика Бабка Чугуївської міської територіальної громади Харківської області;
•	ЛОТ 4 виготовлення, доставки та монтажу вежі Рожновського (ВВР-15) в с. Першотравневе Красноградської МТГ Харківського району Харківської області;
•	ЛОТ 5 виготовлення, доставки та монтажу вежі Рожновського (ВВР-15) в с. Олександрівка Лозівська міська територіальна громада Лозівського району Харківської області;
•	ЛОТ 6 виготовлення, доставки та монтажу вежі Рожновського (ВВР-15) в с. Бунакове Лозівська міська територіальна громада Харківської області.
БО «БФ Підтримки та розвитку» повідомляє, що Ви можете подати свою тендерну пропозицію на всю закупівлю CSD -04.06-2024 або за окремим Лотом.

    Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що складається з:
а) Цього оголошення;
б) Тендерної форми (Додаток №1);
в) Проекту Договору, що додається до цього Оголошення (Додаток №2);
г) Технічного завдання (ТЗ) з об’ємом робіт (Додаток №3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6.);
д) Ескіз до технічного завдання Додатку 3.1 (Додаток № 4);
е) Цінової пропозиції (Додаток №5);
ж) Протокол ознайомлення (Додаток № 6);
з) Референс – лист (Додаток №7);
к) Декларація стандартів (Додаток №8)

Мета тендеру:
Метою тендеру є вибір виконавця робіт з виготовлення, доставки та монтажу веж Рожновського
Предмет тендеру:
Предметом тендеру є цінова пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у Вимогах.
Умови проведення тендеру:
1.	В тендері розглядаються пропозиції на виконання робіт, згідно з технічним завданням.
2.	Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 30 (тридцяти) календарних днів з дня їх подачі.
3.	Ціни мають бути зазначені в гривнях з урахуванням ПДВ, якщо передбачено.
4.	У вартість входять всі витрати на виконання робіт та придбання матеріалів з їх доставкою до локації.
5.	Всі матеріали виконавця та обладнання повин
Порядок оформлення та подання тендерної пропозиції:
1.	Всі документи, що мають відношення до цього тендеру, повинні бути складені українською мовою на фірмових бланках компанії учасника.
2.	Всі документи Учасника у складі тендерної пропозиції, повинні бути підписані та завірені печаткою (за наявністю).
3.	Кінцевий термін подання тендерної пропозиції – не пізніше «24» червня 2024 року до 13:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.
4.	Пропозиції по кожному лоту направляються окремо в закритих конвертах на адресу: 
-БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ": 89600, Закарпатська область, Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Данчевського Володимира, 12-Б. Пропозицію необхідно направляти в двох окремих підписаних файлах (конвертах): 1-й – Цінова (комерційна) пропозиція, 
2-й – статутні, фінансові та інша нормативно-технічна і дозвільна документація, яку треба надати згідно Вимогам, або Новою поштою: м. Мукачево, відділення № 9, отримувач БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ" ЄДРПОУauthorize to view.моб.authorize to view.Учасники мають подавати пропозиції особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.
5.	Відкриття конвертів буде проходити в 14:00 24 червня 2024 року за адресою Закарпатська область, Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Данчевського Володимира, 12-Б; Всі заявники і бажаючі можуть бути присутніми на відкритті конвертів з ціновою пропозицією.
6.	Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, де на лініях склеювання має бути наклейка (зразок нижче) промаркована печаткою учасника (за наявністю) у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.  
7.	  Конверт повинен містити назву тендеру і слова: «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО…» (вказати час і дату, зазначені у документації як строк розкриття конвертів з тендерною пропозицією).
8.	Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
9.	Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.
10.	У разі необхідності, БО «БФ «ЦПР» має право запросити від будь-якого Учасника тендеру повторне підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам, чи звернутися за підтвердженням такої інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій

Наліпка

ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР CSD-04.06-2024 від 12.06.2024р.
На визначення виконавця робіт з виготовлення, доставки та монтажу веж Рожновського 
ЛОТ_______________________________________________________________

НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 14:00, 24 червня 2024 року
	Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: authorize to view.вказати в темі письма CSD-04.06-2024 від 12.06.2024, або за телефоном authorize to view.спеціаліст по закупівлям authorize to view.Перелік додаткових документів до Оголошення ви знайдете за посиланням http://surl.li/ulrdt 

 

Дякуємо за співпрацю.
Загальні вимоги:
 • Ціна з ПДВ з доставкою

Перелік документів тендеру:
Назва документу
Перелік позицій
Назва позиції Од. вим. Кількість

Контактна особа:

<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>
<a href='#Login' class='toAuthLink'>authorize to view.</a>

Контактна особа:

Для перегляду контактних даних необхідно Авторизуватися або Зареєструватися